222 Tour servis işletmeciliği olarak başladığımız bu yolda yıllarca Eskişehir’imize hizmet verdikten sonra firmamızı büyütme kararı alıp, gerekli departmanlaşma sürecine girdik. Bu doğrultuda, kültür turları ve otel satışının yanında operasyon birimlerimiz kuruldu. Güçlü ve sektör tecrübesi olan isimlerin yer aldığı ekibimiz kısa zamanda ciddi bir yol kat ederek artık 222 Tour; turizmin her alanında yer aldığını, önce Eskişehir daha sonra turizm ile ilgili her alanda duyurdu.


Yapmış olduğumuz işlerde sağladığımız büyük ölçekli başarı ve misafirlerimizden aldığımız olumlu-olumsuz tüm geri dönüşler, bizlere vermiş olduğumuz kararın ve yapmış olduğumuz işlerin doğruluğunu gösterdi. Her geçen gün ürün yelpazemizi genişletip ekibimizi güçlü bir hale getirmekteyiz. Kalabalık bir aile olarak ekip arkadaşlarımızla başladığımız işimiz, ailemize katılan misafirlerimizle her geçen gün daha büyük ve daha güçlü olmaktadır.

 

Bizler bu işi özellikle Eskişehir’de, Eskişehirlilere hizmet ederek yapmaktan çok mutluyuz. Bilinçli bir topluma hizmet etmek hoşgörülü, saygılı insanlarla zamanını paylaşmak, seyahat etmek, yeni yerler görmek, keşfetmek ayrı bir güzellik. Yaşadığımız herhangi bir anı, zamanı; önemli, mutlu ya da unutulmaz kılan bize göre daha çok yanınızda olan insanlardır. Biz bu işi Eskişehir’de, Eskişehir'lilerle öğrendik, öğrenmeye de devam edeceğiz. Bizim için işini yapmak, verilen hizmetin en iyi kaliteye taşınmasıdır. Yapılan eksik ya da yanlış davranışlardan, hatalarımızdan ders alıp yolumuza devam etmekteyiz. Her geçen gün kendimizi daha da geliştirmekteyiz. Hedefimiz; misafirlerimize önce Eskişehir, sonra Türkiye, daha sonra da dünyayı tanıtmaktır.

 

E-BÜLTEN
E-posta listemize katılın, fırsatlardan ilk siz haberdar olun!